Wrzesień 23 2014 10:18:37

*Menu*

Strona Główna

O mnie

Kadra Pedagogiczna

Szkoła i Warsztat pracy

Kalendarz Imprez

S.Z.S Ząbkowice

Plan zajęć SKS



Szukajka


*Coś dla Ucznia*

Podstawa programowa

Wymagania programowe

System oceniania

Testy sprawności

Uczeń potrafi

Nauczyciel <-> Uczeń

Zadania oceniające

Regulaminy-Przepisy BHP

Ucz się razem z Nami!


*Różne*

Scenariusze Imprez

Materiały szkoleniowe

Wychowawstwo

KS HENRYKOWIANKA

AKADEMIA TRENERA

Firma MediaForm

Hurtownia Powermann

Wycieczki

Foto-Zawody


Filmy - Wycieczki


Pozostałe filmy - Kliknij!

Strony Sportowe
www.siatka.org www.siatkowka.net www.plusliga.pl www.siatkowka24.pl www.igol.pl/catalog.html www.plk.pl www.polskikosz.pl www.zprp.pl www.pzps.pl www.pzkosz.pl www.pzpn.pl www.pzts.pl www.pzla.pl www.reczna.toplista.eu www.siatkowka.toplista.pl www.football.topka.pl www.pilkarskie.toplista.pl

4) MISTRZOSTWA - GIMNAZJUM w TENISIE STOŁOWYM - (chłopcy starsi) - 2011

R O K   S Z K O L N Y  2010/ 2011
GIF B27.gif



MISTRZOSTWA  SZKOŁY 

w   TENISIE  STOŁOWYM


KATEGORIA :

CHŁOPCY  STARSI  -  GIMNAZJUM

 

 


Dnia 28.03.2011r. w naszej szkole zostały rozegrane MISTRZOSTWA  SZKOŁY w TENISIE  STOŁOWYM w kategorii chłopców starszych Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 13 zawodników z klas I-III, którzy awansowali w drodze eliminacji międzyklasowych do turnieju finałowego. Grano systemem "każdy z każdym " do dwóch wygranych setów do 11 pkt. Pozostałe przepisy zgodnie z obowiązujacymi zasadami PZTS. Mistrzem szkoły został Marcin Antkowiak (uczeń klasy IIa), wicemistrzem kolega z klasy Przemek Dawidowicz, miejsce na podium nr 3 dla Michała Piątkowskiego (klasa IIb). Czwarta i piata pozycja - to niewątpliwie niespodzianki - Kacper Kalwik i Michał Mikulski. Dokładniej o wynikach w czytaj więcej...)


MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - GIMNAZJUM  KAT -CHŁOPCY  STARSI

 

100_4025 [800x600].jpgDSC06223 [800x600].jpg

UCZESTNICY  TURNIEJU

DSC06177 [800x600].jpgDSC06178 [1024x768].JPGDSC06181 [1280x768].JPG

 

 

 

Lp.

IMIĘ

i

NAZWISKO

1

KB

2

PD

3

MA

4

MP

5

MM

6

AW

7

KK

8

MM

9

MP

10

11

PN

12

PP

13

MH

Z

W

y

P

O

R

SETY

Miejsce

1

Krzysztof BRYJA

X

0:2

0 : 2

0 : 2

1:2

1:2

1:2

1:2

2:1

2:0

2:1

2:0

1:2

4

8

13-18

8

2

Przemek DAWIDOWICZ

2:0

X

1:2

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

11

1

23-2

2

3

Marcin ANTKOWIAK

2:0

2:1

X

2:0

2:0

2:0

2:1

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

12

0

24-2

1

4

Michał PIATKOWSKI

2:0

0:2

0:2

X

0:2

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

9

3

18-6

3

5

Michał MIKULSKI

2:1

0:2

0:2

2:0

X

2:1

1:2

2:0

2:0

0:2

2:0

2:0

2:0

8

4

17-10

5

6

Adrian WILCZYŃSKI

2:1

0:2

0:2

0:2

1:2

X

1:2

2:1

2:0

1:2

2:0

2:1

2:0

6

6

15-15

7

7

Kacper KALWIK

2:1

0:2

1:2

0:2

2:1

2:1

X

2:0

2:1

2:1

2:1

2:0

2:1

9

3

19-13

4

8

Mateusz MATUŁA

2:1

0:2

0:2

0:2

0:2

1:2

0:2

X

2:0

0:2

2:1

2:0

1:2

4

8

10-18

9

9

Mateusz PAJĄK

1:2

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

1:2

0:2

X

1:2

2:1

2:0

2:0

3

9

9-19

10

10

Patryk ŻWAKUŁA

0:2

0:2

0:2

0:2

2:0

2:1

1:2

2:0

2:1

X

1:2

2:0

2:0

6

6

14-14

6

11

Piotr NAHAJŁO

1:2

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

1:2

1:2

1:2

2:1

X

2:0

2:1

3

9

10-20

11

12

Patryk PINTAL

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

1:2

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

X

0:2

0

12

1-20

13

 

 

 

 

 

K L A S Y F I K A C J A           I N D Y W I D U A L N A :

 

 

 

MIEJSCE

IMIĘ i NAZWISKO

ZWY

POR

SETY

1

Marcin ANTKOWIAK

12

0

24-2

2

Przemek DAWIDOWICZ

11

1

23-2

3

Michał PIATKOWSKI

9

3

18-6

4

Kacper KALWIK

9

3

19-13

5

Michał MIKULSKI

8

4

17-10

6

Patryk ŻWAKUŁA

6

6

14-14

7

Adrian WILCZYŃSKI

6

6

15-15

8

Krzysztof BRYJA

4

8

13-18

9

Mateusz MATUŁA

4

8

10-18

10

Mateusz PAJĄK

3

9

9-19

11

Piotr NAHAJŁO

3

9

10-20

12

Mateusz HAWEL

3

9

8-20






 

ROZGRYWKI SYSTEMEM "KAŻDY Z KAŻDYM"

 

DSC06182 [1024x768].JPGDSC06184 [800x600].jpgDSC06186 [800x600].jpgDSC06195 [1024x768].JPGDSC06197 [1024x768].JPGDSC06187 [1024x768].JPG

DSC06183 [800x600].jpg

DSC06239 [1024x768].JPGDSC06244 [1024x768].JPGDSC06253 [1024x768].JPGDSC06254 [1024x768].JPGDSC06258 [1024x768].JPGDSC06254 [1024x768].JPGDSC06258 [1024x768].JPGDSC06261 [1024x768].JPGDSC06265 [1024x768].JPGDSC06266 [1024x768].JPGDSC06268 [1024x768].JPGDSC06270 [800x600].jpgDSC06285 [1024x768].JPGDSC06293 [1024x768].JPG

DSC06307 [1024x768].JPGDSC06261 [1024x768].JPGDSC06296 [800x600].jpg

DSC06298 [800x600].jpgDSC06304 [1024x768].JPGDSC06307 [1024x768].JPGDSC06310 [1024x768].JPGDSC06312 [1024x768].JPGDSC06317 [1024x768].JPGDSC06319 [1024x768].JPGDSC06333 [1024x768].JPGDSC06336 [1024x768].JPG

DSC06220 [800x600].jpgDSC06212 [800x600].jpg

 

 

P O D  L I CZ A N I E   W Y N I K Ó W


 

DSC06361 [1024x768].JPG

 


W R E C Z A N I E   NA G R Ó D


 

 

P3290010 [800x600].jpgDSC06222 [800x600].jpgP3290019 [800x600].jpgDSC06482 [800x600].jpgDSC06377 [1024x768].JPGDSC06386 [1024x768].JPGDSC06388 [1024x768].JPGDSC06397 [800x600].jpg

 

 

MIEJSCE 13 - PATRYK  PINTAL

 

DSC06401 [800x600].jpg

 

 

MIEJSCE 12 - MATEUSZ  HAWEL

DSC06407 [800x600].jpg

 

MIEJSCE 7 - ADRIAN  WILCZYŃSKI

 

P3290023 [800x600].jpg

MIEJSCE 11 - PIOTREK  NAHAJŁO

 

DSC06409 [800x600].jpg

 

MIEJSCE 10 - MATEUSZ  PAJĄK

 

DSC06412 [800x600].jpg

 

MIEJSCE 6 - PATRYK   ŻWAKUŁA

 

DSC06423 [800x600].jpg

MIEJSCE 4 - KACPER  KALWIK

 

DSC06425 [800x600].jpg

 

 

MIEJSCE 3 - MICHAŁ  PIĄTKOWSKI

 

DSC06433 [800x600].jpg

 

MIEJSCE 2 - PRZEMEK  DAWIDOWICZ

 

DSC06437 [800x600].jpg

 

 

MIEJSCE 1 - MARCIN   ANTKOWIAK

 

DSC06440 [800x600].jpg

 

NAJLEPSZA  PIĄTKA  GIMNAZJALISTÓW

 

 

DSC06450 [1024x768].JPG

 

CZAS  NA  FOTKI  INDYWIDUALNE

DSC06460 [640x480].JPGDSC06459 [640x480].JPGDSC06454 [640x480].JPGDSC06457 [640x480].JPGDSC06456 [640x480].JPG

FOTKI   GRUPOWE - UCZNIOWIE  Z  NAGRODAMI

 

 

 

DSC06447 [1280x768].JPGDSC06448 [1024x768].JPGDSC06449 [1600x1200].JPG

 

 



K L A S Y F I K A C J A           I N D Y W I D U A L N A :

 

 

 

MIEJSCE

IMIĘ i NAZWISKO

ZWY

POR

SETY

1

Marcin ANTKOWIAK

12

0

24-2

2

Przemek DAWIDOWICZ

11

1

23-2

3

Michał PIATKOWSKI

9

3

18-6

4

Kacper KALWIK

9

3

19-13

5

Michał MIKULSKI

8

4

17-10

6

Patryk ŻWAKUŁA

6

6

14-14

7

Adrian WILCZYŃSKI

6

6

15-15

8

Krzysztof BRYJA

4

8

13-18

9

Mateusz MATUŁA

4

8

10-18

10

Mateusz PAJĄK

3

9

9-19

11

Piotr NAHAJŁO

3

9

10-20

12

Mateusz HAWEL

3

9

8-20






 


Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.



Theme Designed by DJ Volt® / EFlay® Multimedia HD


2014 © Copyright by ZSS Henryków® and DJ Volt® / EFlay®. All Rights Reserved.
4,276,605 Unikalnych wizyt